دانشگاه علمی کاربردی ایران فریمکو

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و عجین شدن بیش از حد مردم در استفاده از فناوریهای نوین چه اقداماتی را در خصوص فرهنگ سازی و بروز رسانی تولید کنندگان این صنعت پیشنهاد می کنید؟

مردم این روزها با وجود تکنولوژی و فناوری های نوین به راحتی می توانند در مورد آخرین دستاوردهای روز دنیا و تکنولوژی بتن و مصالح ساختمانی استاندارد آگاهی لازم را پیدا کنند  ماهم به عنوان تولید کننده بتن  و فرآورده های ساختمانی  وظیفه داریم اطلاعات صحیح را در فضای مجازی و رسانه ها و خبرگزاری ها منتشر کنیم تا آنچه که نیاز است مردم از آن استفاده کنند.

در سال ۱۳۹۰ برای اینکه رسالت آموزش و استاندارد کردن تولید، توزیع و مصرف را توسعه و خدماتی را گسترش دهیم مبادرت به تاسیس دانشگاه علمی کاربردی ایران فریمکو در جوار کارخانه ام کردم.

با تدوبن رشته های علمی کاربردی مورد نیاز صنعت و اجرای آموزش های کاربردی و تربیت دانشجوبان جوان دانش نوین بتن و فرآورده های ساختمانی را آموزش دادیم و در کارخانه آنچه که به صورت تئوری به دانشجویان آموزش داده بودیم، به صورت عملی هم آموزش داده شد و خوشحالیم دانشجویان کارآمد زیادی در این دانشگاه فارغ التحصیل شدند و هم اکنون از اساتید مهم در حوزه بتن و فرآورده های بتن هستند.

کار مهم امروز ما حمایت از سازه های مقاوم و تولید مصالح استاندارد است و این راه مهم و دشوار به سامان نمی رشد مگر اینکه همه بخواهند و موانع را از جلوی پای تولید بردارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *